Regulamin

Niniejszy regulamin określa zasady wykorzystywania strony internetowej „SzukamRecenzji.pl”. SzukamRecenzji.pl nie ponosi odpowiedzialności wobec Użytkownika z tytułu podjętej decyzji, przydatności do określonego celu na podstawie informacji zamieszczonych na stronie. Materiały i informacje opublikowane przez SzukamRecenzji.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Nie gwarantujemy, że publikowane przez stronę internetową Skapiec.pl oraz Nokaut.pl dane sprzętu (dane techniczne, cena itd.) nie zawierają uchybień lub błędów.

1. Za treść i formę zamieszczanych artykułów na stronie SzukamRecenzji.pl przez użytkowników, Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

2. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie w serwisie wypowiedzi naruszających przepisy prawa.

3. Administrator ma prawo do usunięcia artykułu bądź postu na forum bez podania przyczyny.

4. Zakaz umieszczania zdjęć o tematyce (pornografia, zboczenia, itp).

5. Zakaz zamieszczania w serwisie reklam, materiałów promocyjnych bez zgody administratora.

6. Zakaz kopiowania oraz modyfikacji przez użytkowników danych umieszczonych w Serwisie.

7. Zakaz rozpowszechnianie materiałów naruszających prawa autorskie, zagrażających prawom własności przemysłowej i osób trzecich.

8. Wszelkiego rodzaje publikacje nie Twojego autorstwa w serwisie powinny zawierać jednoznaczne określenie tego źródła. Zakaz zamieszczania w artykułach całych zbiorów (artykułów) z obcych źródeł.

9.Pisanie w serwisie Tekstu nie Twojego autorstwa (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, i za wyrażeniem jego zgody.

10.SzukamRecenzji.pl nie gromadzi oraz nie przetwarza danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29-08-1997 roku o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

11.Wszelkie zamieszczone na stronie internetowej SzukamRecenzji.pl znaki towarowe i nazwy firmowe należą do prawnych właścicieli. Na w/w stronie internetowej zostały umieszczone w celach informacyjnych, stanowią one własność odpowiednich podmiotów.

12.Administrator przyjmuje wszelkie uwagi na temat serwisu pod adresem email: admin@szukamrecenzji.pl