Tagi:Farmina

Farmina Paracetamol 250mg 10 sz...

Liczba opinii: 0
Liczba recenzji:
Ocena produktu
Specyfikacja
  • Producent Farmina
  • Model Paracetamol 250mg 10 szt.
  • Przeznaczenie bóle różnego pochodzenia, przeziębienie
  • Substancja czynna paracetamol
  • Postać czopki
  • Zawartość opakowania 10 szt.
  • Dodatkowe dla dzieci

Farmina Antotalgin 10 g

Liczba opinii: 0
Liczba recenzji:
Ocena produktu
Specyfikacja
  • Producent Farmina
  • Model Antotalgin 10 g
  • Substancja czynna phenazonum
  • Postać krople
  • Zawartość opakowania 10 g